Mercedes-Benz 409

Shitet nga: Rahoveci 01 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes-Benz 409
V.p. 1981
Shume i ruajtur, ne gjendje te mire teknike pa asnje defekt, pa korozion!
RKS ( i çlajmruar)
Çmimi i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim