Mercedes Benz 609 D

Shitet nga: Alberti 25 Maj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes Benz 609 D - Diesel sapo i ardhun nga Gjermania.Eshte ne gjendje te mir dhe te rregullt.
Per mashum na Kontaktoni ne Numrin 044266083 + Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim