Mercedes Benz Sprinter 311 CDI

Shitet nga: Shpejtim 25 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet spinteri 311 CDI VITI 2001 Atomatik 5 dyr
I Rexhistrun RKS 170.000 km infermata me te
Hollsishme kuntakto 044 494926 ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim