Mercedes Vito 108

Shitet nga: Satkim 14 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: W108
Shes kombi Mercedes Vito
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim