Mercedes Sprinter 213

Shitet nga: Labinot K Morina 18 Dhj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes sprintet 213 po sa ardhur nga zvicrra inf tel. viber 049857841 qmim i volitshem shum ne gjendje te shkelqyme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim