Mercedes Vito

Shitet nga: yllii 20 Dhj 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin mercedes vito ne gjendje perfekte me kejt serviset e kryn veq sa u ardh prej zvicrre
per info tjera kontakto ntel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim