Mercedes Vito

Shitet nga: ------ 06 Mar 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi mercedes ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera veq sa u ardh prej zvicrre Pa Dogan, ndrrim nuk boj per info tjera kontakto ntel Viber 0037744930206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim