Mercedes benz 307

Shitet nga: Luan morina 15 Sht 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 307D viti prodhimit 1986 me kulic podin e rujtem alumin regjistrim deri me 25.05.2015

Ndrrim i mundshem me sprinter
Luan morina
+37744940947
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim