Mercedes benz 508

Shitet nga: enver 16 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes benz 508 ne gjendje te rregullt prej 99 i pa shfrytzuar ne gjendje shum tmir ndrim i mundshumm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim