Mercedes sprinter

Shitet nga: Labinot Morina 10 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter me dogan te pagume +ardhur nga zvicrra me servis pres Blers serjoz tel viber +38649 804 444 pres Beleres serjoz 044909038 ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim