Mercedes sprinter 311 cdi viti 2001

Shitet nga: Krasniqi 23 Nën 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sprinter 311 cdi viti 2001 esht doganuar ne maj te kti viti posedon regjistrim deri nmaj 2016 esht i ardhur nga zvicrra per me shum na kontaktoni ne numrin me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim