Mercedes sprinter 312

Shitet nga: Labinot K Morina 12 Dhj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes sprinter 312 i doganuar po sa ardhur nga zvicrra inf tel viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim