Ngarkuese

Shitet nga: Senad 12 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Per ngarkes te gjesendeve te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim