Opel Vivaro 1.9 diesel

Shitet nga: Agron 11 Tet 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi ne gjendje perfekte veq sa u ardh pej zvicrre Pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim