Prekulicë

Shitet nga: Fitim 15 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet prekulica eshte ne gjendje te rregullt
Gjerësia 1m
Gjatesia 1m.80
E thelle eshte 1m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim