Rimorkija

Shitet nga: Besim 19 Jan 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rimorkija esht 3 aks kogel viti 1996 doganuar edhe homoligim te krym me guma krejt gati te reja ska ani investim vetem me punu me jastak esht abs sistem shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim