Rimorkija

Shitet nga: Besim 19 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkija kogel viti 1996 shum ne gjendje te mir e doganuar homoligim e krym me jastaka esht abs goma gati te reja tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim