Rimorkio

Shitet nga: Xhevat Hajda 21 Jan 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Rimorkio ne gjendjet te mire eshte komplet edhe gumaa kan po si kom pas ngjitne ne prekulic kshtu qe eshte e mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim