Rimorkio

Shitet nga: Shaban Thaqi 07 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per vetura , e ardhur nga Zvicra
E doganuar . Gomat e reja.
Dimensionet :Gjatesia: 1.65 cm
Gjeresia: 1.32 cm
Lartesia: 1.35 cm .
E ruajtur si jasht ashtu edhe brenda/
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim