Shes Korpen per Traktor

Shitet nga: Xhevat Hajda 21 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Korpen per Traktor ne gjendje te mire per me shume ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim