Shes Mercedes 508

Shitet nga: Bleridon 28 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregull. Viti i prodhimit 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim