Shes rakovic 65 viti 1988

Shitet nga: Sadri 06 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rakovic 65 viti 1988 ne gjendje te mir teknike pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim