Shitet Kamioni 508 i ruajtur ne gjendje te mire

Shitet nga: Qerim Gashi 17 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni eshte me regjistrim deri ne korrik 20016. Gjendje perfekt, Me gjersisht kantakotni ne numer telefoni 044.366.238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim