Shitet Mercedes Benz

Shitet nga: Fadil 02 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes Benz ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim