Shitet Sera 2.5 arii

Shitet nga: Arian N Morina 19 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose Nderrohet (SERA 2.5 ari)

Dimenzionet e Seres Jan :---> 42.5 metra e gjat
kurse e gjër 6.20 Metra

Hekurat (Profilat) jan 5 cmm Të Trashe

SERA ne foto Shihet e montuar qe esht Gjithsej 5 Ari
DMTH: Sera qe esht ne shitje esht vetum gjysa njera pjes 2.5 ari
SERA mund te nderrohet vetum me ndonje Vetur Te vogel ( CORSA POLO PEUGEOT ) vetur e vogel te ndryshme

Qmimi Sipas Marrveshjes :

Per me shum Info: Kontakto 044/049-199-723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim