Shitet busi t4 2.5 viti 2001

Shitet nga: Baki gashi 17 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet busi fave t4 2.5 tdi 131 pes viti 2001 regjistrim deri me 20.08 2016 busi esht shum i mir siq shihet ne foto posedon gomat e reja te dimrit dhe te veres me fellne servis te garantuar për 50 000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim