Shitet kamioni 814

Shitet nga: Isuf morina 09 Shk 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjendje tmir viti 91 pa dogan pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim