Shitet

Shitet nga: Iiii 11 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim