Shtapler

Shitet nga: Valdet 08 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet shtapleri i sapo ardhur nga zvicra me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim