Sprinter 312

Shitet nga: labinot 28 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sprinter ne shitje qmim i volitshem per 28 Nentor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim