T4 2.5 TDI -00

Shitet nga: Hasan Morina 07 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes VV T4 TDI 2.5 viti 2000 me liber te servisit me goma te reja me gjitha asht shum i rujten is sapo ardhur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim