T4 2.5 TDI 2001

Shitet nga: Hasan Morina 01 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes T4 2.5 TDI viti 2001 i sapo ardhur asht ne gjendje perfekte...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim