T4 2.5 TDI 2001

Shitet nga: T4 16 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T 4 2.5 TDI 2001 i ardhur nga jash shum i Rujten Goma te dimrit liber te servisit km te garantume shum i rujten .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim