T4 2.5 viti 2001

Shitet nga: T4 2001 27 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T4 2.5 TDI viti 2001 shum i rujten i ardhur nga Austria vetem blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim