VW T4 2.5 TDI 2000

Shitet nga: Hasan Morina 13 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet VV T4 2.5 TDI 2000 i ardhur nga Austria Me liber te servisit busi asht shum i rujten me gjitha paisjet pa as ni vretje pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim