Wolkswagen T2

Shitet nga: Miftar 20 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet WV T2 ne gjendje te mir teknike.
Posedon goma te reja.
Manuel 5 shpejtesi.
Regjistrim deri me 12-05-2016
Motori 1.9
I rujtun mbrenda dhe jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim