goma me bandasha 20she per porkolic

Shitet nga: Dashmir 10 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ndrroj gomat me bandasha 20she me 16she ose edhe vetem i shes gomat jan ne gjendje te mir nuk jan te Shtremt ose diqka tjeter kush i mer ja jap me garancjon arsyja PSE pi heki esht po du me ja boe 16she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim