iveco

Shitet nga: labinot 11 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco me rimokjo ne shitje qjendje teknike shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim