iveco 2002 &rimokjo

Shitet nga: labinot 19 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco viti 2002 & rimokjo ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim