iveco 2002 +rimokjo

Shitet nga: labinot 25 Shk 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco 2002 +rimokjo gjendje te e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim