iveco 2002

Shitet nga: iveco 08 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni iveco 2002 automatik . ka servisin e zvicrres po ashtu i ardhur nga zvicrra , eshte ne gjendje pune pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim