iveco ne shitje viti 2002

Shitet nga: Labinot 13 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco ne shitje viti 2002qmim i volitshem kilometra ka pak shum i rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim