iveco ne shitje viti 2002

Shitet nga: labinot 17 Tet 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco me rumokjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim