iveco viti 2002 & rimokjo

Shitet nga: labinot 27 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco 2002 & rimokjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim