kompresor ne shitje per inf tel

Shitet nga: labinot 10 Tet 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kopresor me rrota per bartje ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim