shes iveco me rimokjo qmim i volitshem

Shitet nga: labinot 18 Gsh 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesh iveco me rimokjo ne gjendje shum te mir klm nuka shum ardhur ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim