shes kombin e sapo adhur nga zvicrra

Shitet nga: avdyl krasniqi 25 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin e sapo ardhur nga zvicrra shum ne gjedje te mir viber:+41792833254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim