shitet kamioni Lt46 vp1998

Shitet nga: VW LT 46 15 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   4 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni lt46 viti p:98 eshte ne gjendje te mire me rks per me shum info mund te kontaktoni ne nr telefoni 044203840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim