DYNACORD CP 12.2

Shitet nga: Sead Sot 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shes 2 kutia Dynacord cp 12.2 dhe 2 basa cp12.1 ne gjendje te regullte orgjinal 100%.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim