Droni DJI MAVIC PRO

Shitet nga: Sead Sot 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 41 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR   2 200 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shitet Droni DJI MAVIC PRO me te gjitha paisjet extra siq jane ne foto esht pak i perdorur shitet per arsye mos perdorimi!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim